Gülüş tasarımı

Gülüş Tasarımı

Yılların etkisini yüzünüzden alıp götürecek güzel bir yol tahmin edebiliyor musunuz? Porselen Laminate kaplama, bonding veya diş beyazlatma, görünüşünüzde ve tamamen kendinizi nasıl hissettiğiniz hakkında büyük değişiklikler yapabilir.

Gülüşünüz, hergün karşı karşıya geldiğiniz,insanlara verdiğiniz hediyedir. insanlar hayata, en başından beri mutlu ve endişesi giderilmiş gülüşlere cevap verirler. Birisiyle ilk kez tanıştığınız zaman, gülüşünüz aniden iyi niyetleriniz ve düşmanlıktan yoksunluğunuzla iletişime geçer.Bu,en doğal yolla memnun olunan bir deneyim istediğinizi sergiler. Eğer birisi sizin zaten arkadaşınızsa,gülüşünüz sıcaklığa, neşeye, keyife ve anlayışa iletişim kurar.Sevdiğiniz birisine karşı, gülüşünüz kelimelerin söyleyemeyeceklerini söyler.

Estetik sebebeplerden dolayı ön dişlerinde değişiklik yaptırmak isteyenlerin yaptıracakları tedavi sonrasında görüntülerinin nasıl olacağına dair artık bir fikirleri olabilecek. Bilgisayar destekli gülüş tasarımı programları sayesinde dişlerinizde, öncesinde hiçbir işlem yapılmadan yapılacak işlemin sonunda yeni gülüşünüzün yüzünüzde nasıl duracağının tahmini sonuçlarını görebiliyorsunuz. Ve bununla da kalmıyor; yeni dişleriniz ve yeni gülüşünüzün olduğu portre fotoğrafınızın bir adet çıktısını alıp yanınızda götürebiliyor ve sevdiklerinizin de fikrini alarak tedaviye karar verebiliyorsunuz. Bugün bunların hepsi mümkün yapmanız gereken sadece bir randevu almak ve neler yapılabileceği konusunda bilgilendirilip bir sonraki seansta sonucu görmek bu kadar basit.

Doktora Sor

İletişim için formu için tıklayınız